koronavirusAli Pilli: Artık seni sevmiyorum

Atanmış Başbakan tarafından "Dünyanın en iyi Sağlık Bakanı" olarak tanımlanan ve dün görevden alındığı açıklanan Ali Pilli, Hüseyin Ekmekçi'ye yaptığı açıklamada artık Ersan Saner'i sevmediğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 21, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış Başbakan tarafından “Dünyanın en iyi Sağlık Bakanı” olarak tanımlanan ve dün görevden alındığı açıklanan Ali Pilli, Hüseyin Ekmekçi’ye yaptığı açıklamada artık Ersan Saner’i sevmediğini duyurdu.

Sağlık Bakanlığı görevinden alınan Ali Pilli, geçtiğimiz hafta Başbakan Ersan Saner ile arasında geçen “İstifa et” diyaloğunu anlattı.

Ali Pilli, şöyle konuştu:

Bir hafta önce Başbakan Ersan Saner beni çağırdı ‘Ali bey seni seviyorum. İstifa et. Bana zarar veriyorsun, bu ülkeyi yönetemiyorum’ dedi.

Ben de “Bana bunu söylüyorsun ya ben artık seni sevmiyorum. Sen iyi niyetli değilsin. Beni görevden al bu hakkın var” dedim.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık