EkolojiAktivistler Hayvanlara Yapılan Zulüme Dikkat Çekti -Video-

Avusturya’da Viyana Şehir Meydanı’nda toplanan aktivistler getirdikleri hayvan ölüleri ile gece nöbeti eylemi gerçekleştirdi. Eylemde endüstriyel çifçilikte yapılan hayvan zulümleri, hayvan testleri ve avcılığa dikkat çekilerek yapılan konuşmalarda hayvanları kullanmama çağrısı yapıldı. Austria: Activists bring hundreds of dead animals to Vienna city centre Hundreds activists brought dead animals to Shwarzenbergplatz in Vienna, on Saturday, and held a vigil to highlight acts of animal cruelty in factory farming, animal testing and hunting. SOT, Stefan Bernhard Eck, German...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 5, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Avusturya’da Viyana Şehir Meydanı’nda toplanan aktivistler getirdikleri hayvan ölüleri ile gece nöbeti eylemi gerçekleştirdi.

Eylemde endüstriyel çifçilikte yapılan hayvan zulümleri, hayvan testleri ve avcılığa dikkat çekilerek yapılan konuşmalarda hayvanları kullanmama çağrısı yapıldı.

Austria: Activists bring hundreds of dead animals to Vienna city centre

Hundreds activists brought dead animals to Shwarzenbergplatz in Vienna, on Saturday, and held a vigil to highlight acts of animal cruelty in factory farming, animal testing and hunting. SOT, Stefan Bernhard Eck, German Member of the European Parliament (German): “It is a terrible situation. We have a mass animal factory farming in Europe.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık