koronavirusAkşamdan sabaha 50 vaka daha!

Sağlık Bakanı Ali Pilli, BRT’de yayınlanan Manşet+ programına telefon bağlantısı ile katılarak, akşamdan sabaha 50 yeni vakanın daha tespit edildiğini açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 5, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Sağlık Bakanı Ali Pilli, BRT’de yayınlanan Manşet+ programına telefon bağlantısı ile katılarak, akşamdan sabaha 50 yeni vakanın daha tespit edildiğini açıkladı.

Pilli, son günlerde vaka sayısında artış yaşandığını belirterek, vakaların kontrol altına alınması sürecinin önümüzdeki 5 gün içerisinde belirleneceğini ifade ederek, dün akşam alınan kararların daha sert ve daha iyi kararlar olduğunu söyledi.

Pilli, akşamdan sabaha 50 yeni vakanın daha tespit edildiğini de söyleyerek, “hedefimiz bu savaşı kazanmaktır” dedi.

Pilli, “Biz üstümüze düşen görevi yapmaya devam edeceğiz” diyerek, vatandaşların işi olmadığı sürece sokağa çıkmaması gerektiğini belirtti.

“Bu saatten sonra herkes Koronavirüslüdür” de diyen Pilli, bunun bilincinde olarak insanların kendini koruması gerektiğini söyledi. Pilli, alınan kararlar arasında bazı şeylerin unutulmuş olabileceğini de söyleyerek, bunların düzeltilebileceğini kaydetti. Herkesin üstüne düşen görevi yapması gerektiğine vurgu yapan Dr. Pilli, pandeminin bir nevi savaş olduğunu ve bu savaşın hep beraber kazanılacağını dile getirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık