AktüelEkonomi PolitikGazedda'nın GündemiÖzel HaberPolitikaAKP’li bakandan 22 Ocak saldırganıyla aile fotoğrafı

Türkiye ile KKTC arasında çeşitli protokoller imzalamak için Ada’ya gelen Türkiye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti KKTC Temsilciliği ve Gençlik Kolları yönetimi ile de görüştü. Soylu, görüşmede aile fotoğrafı da verdi. Fotoğrafta Afrika saldırganı ve 22 ocak eylemlerinin örgütleyicilerinden olan Mehmet İptek’in de yer alması dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada çeşitli tepkilere neden olan fotoğraf, bir yandan da Kıbrıs’ın kuzeyindeki faşist örgütlenmelerin doğrudan AKP tarafından desteklendiğini göstermekte.      
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 8, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiye ile KKTC arasında çeşitli protokoller imzalamak için Ada’ya gelen Türkiye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti KKTC Temsilciliği ve Gençlik Kolları yönetimi ile de görüştü.

Soylu, görüşmede aile fotoğrafı da verdi. Fotoğrafta Afrika saldırganı ve 22 ocak eylemlerinin örgütleyicilerinden olan Mehmet İptek’in de yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medyada çeşitli tepkilere neden olan fotoğraf, bir yandan da Kıbrıs’ın kuzeyindeki faşist örgütlenmelerin doğrudan AKP tarafından desteklendiğini göstermekte.

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık