AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaAKP tarzı, icazetli basın toplantısı

Yenidüzen’in haberine göre Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun KKTC ziyaretinde, yine Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından “basına kapalı basınla sohbet toplantısı” organize edilecek. Gazeteciler Ankara ile konuşularak belirlendi “Türkiye Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, gazetecilerle bir araya geliyor” diye anons edilen ve bugün saat 17.45’te yer alacağı öğrenilen “Basınla Sohbet Toplantısı” isimli toplantıya, Ankara’yla istişare edilerek belirlenen 3 ismin davet edildiği bildirildi; gazetecilerin isimleri açıklanmadı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 25, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Yenidüzen’in haberine göre Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun KKTC ziyaretinde, yine Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından “basına kapalı basınla sohbet toplantısı” organize edilecek.

Gazeteciler Ankara ile konuşularak belirlendi

“Türkiye Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, gazetecilerle bir araya geliyor” diye anons edilen ve bugün saat 17.45’te yer alacağı öğrenilen “Basınla Sohbet Toplantısı” isimli toplantıya, Ankara’yla istişare edilerek belirlenen 3 ismin davet edildiği bildirildi; gazetecilerin isimleri açıklanmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık