AktüelGazedda'nın GündemiAKP eliyle havuz medyası yaratılacak!

AKP hükümeti Türkiye‘deki iktidara yakın havuz medyasının bir benzerini Kıbrıs‘ın kuzeyinde de yaratmak için ilk adıma attı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 5, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AKP hükümeti Türkiye‘deki iktidara yakın havuz medyasının bir benzerini Kıbrıs‘ın kuzeyinde de yaratmak için ilk adıma attı.

TC-KKTC İktisadi ve Mali İşbirliği Anlaşması protokolünde, havuz medyası yaratılması için kaynak ayrıldığı ortaya çıktı.

Özgür Gazete’nin haberine göre, tartışmalı protokolün yankıları devam ederken, ortaya çıkan  bir ayrıntı daha ‘Türkiye’de ne varsa burada da olacak’ söyleminin nasıl hayata geçirildiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık