AktüelGazedda'nın GündemiAkıncı’ya yine ölüm tehdidi

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya yönelik sosyal medyada yapılan tehditler sürüyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 20, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya yönelik sosyal medyada yapılan tehditler sürüyor. Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görev de yaptığını belirten Mustafa Pişken, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklama ile Akıncı’nın “kazaya kurban gitmesi” için 2 görevli gönderilmesini ifade etti.

Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz’in “Ekim ayındaki seçimlerde Akıncı’nın seçilmesi Türkiye’nin Doğu Akdeniz jeopolitiği için felakettir” sözleri üzerine, 1994 yılında Türkiye Genel Kurmay Başkanlığı ve ardından da 2000 yılında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda görev yapan Mustafa Pişken “Kolayı var yollayın 2 tane görevli Akıncı bir kazaya kurban gitsin” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..