AktüelPolitikaAkıncı: “Ne olursa olsun üç yaşındaki bir çocuk annesinden koparılamaz”

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, ülkede kaçak olduğu gerekçesiyle tutuklanan ve çocuğu sosyal hizmetler dairesine verilen Vietnamlı kadınla ilgili açıklama yaptı. Akıncı, “Yasa,mevzuat, tüzük,yönetmelik her ne ise eksiğimiz elbirliğiyle derhal tamamlayalım. Sakın ola kimseye “ bunlarda insanlık yok “ dedirtmeyelim” dedi. İşte açıklama: Sorunlar veya koşullar ne olursa olsun hiç bir ana üç yaşındaki yavrusundan; bir başka deyişle üç yaşındaki bir çocuk annesinden koparılamaz. Yasa,mevzuat, tüzük,yönetmelik her ne ise eksiğimiz elbirliğiyle derhal tamamlayalım. Sakın ola kimseye “...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 30, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, ülkede kaçak olduğu gerekçesiyle tutuklanan ve çocuğu sosyal hizmetler dairesine verilen Vietnamlı kadınla ilgili açıklama yaptı.

Akıncı, “Yasa,mevzuat, tüzük,yönetmelik her ne ise eksiğimiz elbirliğiyle derhal tamamlayalım. Sakın ola kimseye “ bunlarda insanlık yok “ dedirtmeyelim” dedi.

İşte açıklama:

Sorunlar veya koşullar ne olursa olsun hiç bir ana üç yaşındaki yavrusundan; bir başka deyişle üç yaşındaki bir çocuk annesinden koparılamaz. Yasa,mevzuat, tüzük,yönetmelik her ne ise eksiğimiz elbirliğiyle derhal tamamlayalım. Sakın ola kimseye “ bunlarda insanlık yok “ dedirtmeyelim.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık