koronavirusAkıncı da çileden çıktı: Hakkımızda işlem yapın

Başbakanlık'tan bugün güneyden gelen ilaç ve koruma giysileri ile ilgili yapılan açıklamanın ardından Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da çileden çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 16, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Başbakanlık’tan bugün güneyden gelen ilaç ve koruma giysileri ile ilgili yapılan açıklamanın ardından Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da çileden çıktı. Akıncı, yaptığı açıklamada, “Başbakanın suç duyurusunun ardından sevgili Harmancı ile birlikte hakkımızda işlem yapılmasını bekliyoruz” dedi. Açıklama şöyle

İki toplumlu sağlık komitesinin eşbaşkanları arasında yürütülen rutin iletişim çerçevesinde, daha önce de uygulanan yöntem uyarınca, bir miktar ilaç ve korunma giysisi, bugün komitenin Kıbrıs Türk kanadınca iletilen talep doğrultusunda Cumhurbaşkanlığınca belediyeden sağlanan destekle temin edilerek istenen yere teslim edilmiştir.

Başbakanlık açıklamasıyla yaptığımız işin ne büyük bir kaçakçılık suçu olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Başbakanın suç duyurusunun ardından sevgili Harmancı ile birlikte hakkımızda işlem yapılmasını bekliyoruz. Sağlıkla kalın.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık