AktüelMüzakerelerAkıncı, Çavuşoğlu ve Siyasi Partiler Bir Araya Geldi | Foto | #ConferenceonCyprus | #CransMontana

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı, TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve konferans nedeniyle Crans Montana’da bulunan siyasi parti başkan ve temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.     Akıncı, İsviçre saatiyle 20.30’da (Kıbrıs saatiyle 21.30) başlayan yemekte, Konferansın ilk günü çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme ve yarınki çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunacak.     Yemeğe, Kıbrıs Konferansı nedeniyle Crans-Montana’da bulunan Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Ana Muhalefet Partisi CTP’nin...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı, TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve konferans nedeniyle Crans Montana’da bulunan siyasi parti başkan ve temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

 

Akıncı, İsviçre saatiyle 20.30’da (Kıbrıs saatiyle 21.30) başlayan yemekte, Konferansın ilk günü çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme ve yarınki çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunacak.

 

 

Yemeğe, Kıbrıs Konferansı nedeniyle Crans-Montana’da bulunan Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Ana Muhalefet Partisi CTP’nin Genel Başkanı Tufan Erhürman ve CTP Milletvekili Armağan Candan, TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit ve TDP Milletvekili Zeki Çeler katıldı.

 

foto: tak

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık