AktüelMüzakerelerAkıncı Brüksel’de Nuland İle Görüştü

Kıbrıslı Türk lider Mustafa Akıncı Brüksel’de Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Victoria Nuland ile görüştü. Brüksel’de temaslarda bulunan Akıncı, Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Victoria Nuland ile bir araya gelerek görüştü. KKTC’nin Brüksel Temsilcisi Gizem Alpman tarafından karşılanan Nuland ile Akıncı’nın görüşmesi Akıncı’nın kaldığı Wiltcher’s Otel’de yapıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 6, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslı Türk lider Mustafa Akıncı Brüksel’de Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Victoria Nuland ile görüştü.

Brüksel’de temaslarda bulunan Akıncı, Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Victoria Nuland ile bir araya gelerek görüştü.

KKTC’nin Brüksel Temsilcisi Gizem Alpman tarafından karşılanan Nuland ile Akıncı’nın görüşmesi Akıncı’nın kaldığı Wiltcher’s Otel’de yapıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık