AktüelPolitikaAkıncı “2016’da Avrupa Siyasetini Dönüştüren 28 Kişi” Arasında Gösterildi

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı merkezi Washington’da bulunan tarafsız siyasi haber kuruluşu “POLITICO” tarafından “2016 yılında Avrupa siyasetini dönüştüren 28 kişi” arasında “Köprü Kurucu” olarak gösterildi. Kuruluşun “2016 POLITICO-28” adı altında yayımlanan ve 2017 yılına şekil verecek isimlerin yer aldığı sayısında, aralarında Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, ve Spootify CEO’su Daniel Ek, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve TC Cumhurbaşkanı Recep T. Erdoğan’ın da bulunduğu okurlar tarafından belirlenen 28 isim yer aldı....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 7, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı merkezi Washington’da bulunan tarafsız siyasi haber kuruluşu “POLITICO” tarafından “2016 yılında Avrupa siyasetini dönüştüren 28 kişi” arasında “Köprü Kurucu” olarak gösterildi.

Kuruluşun “2016 POLITICO-28” adı altında yayımlanan ve 2017 yılına şekil verecek isimlerin yer aldığı sayısında, aralarında Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan, ve Spootify CEO’su Daniel Ek, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve TC Cumhurbaşkanı Recep T. Erdoğan’ın da bulunduğu okurlar tarafından belirlenen 28 isim yer aldı.

akinci_politico1

Yayıncı kuruluşun editörleri tarafından yapacağı etki sırasına göre sıralamaya tabi tuttuğu listede 1. sırada Londra Belediye Başkanı Sadiq Khan bulunurken, TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7. sırada, Mustafa Akıncı ise 17. sırada yer aldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık