AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaAkile için adalet çağrısı

Girne’de 31 Aralık 2016 tarihinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Akile Nacisoy Akdoğan’ın davasında bugün okunacak öncesinde eylem yapıldı. Girne Postası’nın haberine göre ‘Akile İçin Adalet’ grubu, bugün öğle saatlerinde Girne Kaza Mahkemesi önünde toplanarak eylem yaptı. Eylem sırasında bir de açıklama yapan platform, ülkede kadın cinayetlerinin üzerinin örtüldüğünü iddia ederek, adalet çağrısı yaptı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 16, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Girne’de 31 Aralık 2016 tarihinde şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Akile Nacisoy Akdoğan’ın davasında bugün okunacak öncesinde eylem yapıldı.

Girne Postası’nın haberine göre ‘Akile İçin Adalet’ grubu, bugün öğle saatlerinde Girne Kaza Mahkemesi önünde toplanarak eylem yaptı.

Eylem sırasında bir de açıklama yapan platform, ülkede kadın cinayetlerinin üzerinin örtüldüğünü iddia ederek, adalet çağrısı yaptı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık