AktüelMüzakerelerAKEL Genel Sekreteri Kiprianu, Yunanistan Başbakanı Tsipras İle Görüştü

AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile Kıbrıs sorunu gündemiyle bugün bir araya geldi. Atina Haber Ajansı’nın haberine göre Atina’da Maxsimos Köşkü’nde bir araya gelen Kiprianu ile Tsipras, Kıbrıs sorunundaki son gelişmeleri değerlendirdi. Görüşmede Kıbrıs sorununda gelinen son aşama hakkında görüş alışverişinde bulunulurken detay verilmedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 27, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras ile Kıbrıs sorunu gündemiyle bugün bir araya geldi.

Atina Haber Ajansı’nın haberine göre Atina’da Maxsimos Köşkü’nde bir araya gelen Kiprianu ile Tsipras, Kıbrıs sorunundaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Görüşmede Kıbrıs sorununda gelinen son aşama hakkında görüş alışverişinde bulunulurken detay verilmedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık