UncategorizedAKEL Fotoğraf Yarışması’na başvurular devam ediyor

AKEL ve Parlamentosu’ndaki Sol Grup GUE/NGL tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen, fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 5, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

AKEL ve Parlamentosu’ndaki Sol Grup GUE/NGL tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen, fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor.

Bu yılın teması “Bizi Ayıran Tel Örgü, Bizi Birleştiren Ortak Gelecek” olarak belirlendi. Başvurular 14 Ekim tarihine kadar devam edecek. Ödül töreni Aralık ayında yapılacak.  

Fotoğraflarda Kıbrıs’ın bölünmesinin trajik gerçekliğini yanında, halkları yeniden birleştirecek barışçıl geleceğin inşasını anlatan mesajlar aranacak.   

Yarışma tüm Kıbrıs halklarına açık olacak.

 Dereceye giren ilk on iki fotoğraf Aralık ayında yapılacak özel törende anı ödülü ile onurlandırılarak, AKEL ve Avrupa Parlamentosu Grubu GUE/NGL tarafından bastırılacak olan 2021 takviminde yer alacak.

İlk üçe giren fotoğrafçılar ayrıca Brüksel’de açılacak sergiye de katılma şansına sahip olurken, toplamda kırk fotoğraf sergileme için seçilmiş olacak.

İki toplumlu fotoğraf yarışmasına başvurular sürüyor.

Bu yılın teması, “Bizi Ayıran Tel Örgü, Bizi Birleştiren Ortak Gelecek”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..