AktüelGazedda'nın GündemiAkdoğan Belediyesi’ne yolsuzluk soruşturması

Mali polis, Akdoğan Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarını mercek altına aldı, belediyeden çok sayıda evrakı incelemek üzere emare aldı
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 3, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Başbakanlık Denetleme Kurulu’nun bir süre önce hazırladığı raporda Akdoğan Belediyesi’nin İçişleri Bakanlığı kaynaklı 8 projede yolsuzluk yaptığı yönündeki tespiti üzerine, Mali Polis dün belediyeye baskın düzenledi.

Kıbrıs Gazetesi’nin haberine göre, Mali Polis’in belediyedeki evrakları toplayıp ayrılmasının ardından çalışma ofisinin penceresine çıkan belediye başkanı Ahmet Latif’in “Bana temiz don atlet getirin” diye bağırmasına ise bir anlam verilemedi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft