AktüelGazedda'nın GündemikoronavirusAğrotur Üssü’nde iki pozitif vaka çıktı!

Ağrotur İngiliz üslerinde iki pozitif koronavirüs vakası çıktı. Vaka, İngiliz Üsleri tarafından doğrulandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 15, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

İngiliz silahlı kuvvetlerinin üyesi olan biri erkek, biri kadın iki kişide pozitif koronavirüs vakası tespit edildi. İngiliz üsleri tarafından yapılan açıklamada, iki kişinin 13 Mart’ta Baf havaalanını kullanarak, İngiltere’den dönüş yaptıkları belirtildi.

Pozitif vaka tespit edilen iki kişinin karantina altında bekledikleri de bildirilirken, ikisinin de hafif semptomlar gösterdiği ve kontrol altında oldukları kaydedildi.

Tespit edilen iki vaka ile Kıbrıs genelindeki koronavirüs vakası 41 oldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft