AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberAğırlama ve tören giderlerine 1 milyon 150 bin TL’lik artış talebi

Piyasaya borcunu ödemekte zorlanan, personelin ek mesaisini zamanında ödeyemeyen Mağusa Belediyesi yönetimi EK Bütçe taleplerinde Ağırlama ve tören giderleri için  1 milyon 150 bin TL’lik artış talebinde bulundu. Hali hazırda bütçede 2 milyonluk ağırlama ve tören gideri gözükürken, bu rakam ek talep ile 3 milyon 150 bin TL’ye yükseliyor. Bu arada yoksul ve muhtaç olanlara harcanan 400 bin TL, 500 Bin TL’ye çıkartılıyor. İşte ek bütçe talebi:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 27, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Piyasaya borcunu ödemekte zorlanan, personelin ek mesaisini zamanında ödeyemeyen Mağusa Belediyesi yönetimi EK Bütçe taleplerinde Ağırlama ve tören giderleri için  1 milyon 150 bin TL’lik artış talebinde bulundu.

Hali hazırda bütçede 2 milyonluk ağırlama ve tören gideri gözükürken, bu rakam ek talep ile 3 milyon 150 bin TL’ye yükseliyor.

Bu arada yoksul ve muhtaç olanlara harcanan 400 bin TL, 500 Bin TL’ye çıkartılıyor.

İşte ek bütçe talebi:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık