AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaAfrika gazetesi saldırganı: “22 Ocak anlımızın açık, başımızın dik olduğu gündür”

Geçtiğimiz gün Afrika gazetesi önünde 22 Ocak olaylarıyla ilgili yapılan açıklamadan sonra, Afrka gazetesi saldırganı Mehmet İpek’in sosyal medya paylaşımı dikkat çekti. Afrika gazetesi saldırganı Mehmet İpek, Basın-Sen’in facebook sayfasına “22 ocak anlımızın açık başımızın dik olduğu gündür VATAN SAĞOLSUN” ifadelerini içeren bir yorum paylaştı. Mehmet İpek, Afrika gazetesi saldırısında başı çeken kişilerdendi. Olaların ardından tutuklanmış fakat çok geçmeden hükümetin de üyelerinin olduğu Şartlı Tahliye Kurulu tarafından serbest bırakılmıştı. Konuyla ilgili Basın-Sen başkanı Ali Kişmir’in...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 24, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Geçtiğimiz gün Afrika gazetesi önünde 22 Ocak olaylarıyla ilgili yapılan açıklamadan sonra, Afrka gazetesi saldırganı Mehmet İpek’in sosyal medya paylaşımı dikkat çekti.

Afrika gazetesi saldırganı Mehmet İpek, Basın-Sen’in facebook sayfasına “22 ocak anlımızın açık başımızın dik olduğu gündür VATAN SAĞOLSUN” ifadelerini içeren bir yorum paylaştı.

Mehmet İpek, Afrika gazetesi saldırısında başı çeken kişilerdendi. Olaların ardından tutuklanmış fakat çok geçmeden hükümetin de üyelerinin olduğu Şartlı Tahliye Kurulu tarafından serbest bırakılmıştı.

Konuyla ilgili Basın-Sen başkanı Ali Kişmir’in yaptığı açıklama ise şöyle:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık