koronavirus“Açıklamaları anlamıyoruz, ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz”

Yenidüzen Gazetesi bugün önemli bir habere imza attı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 26, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yenidüzen Gazetesi bugün önemli bir habere imza attı. Kıbrıs’ın kuzeyinde okuyan uluslararası öğrencilerle görüşen gazete muhabirleri, öğrencilerin açıklamaları anlamadığını, ihtiyaçlarını karşılayamadığını ifade etti.

Yenidüzen Gazetesi’nden Fehime Alasya ve Burçin Aybars bugün önemli bir konuyu gündeme taşıdı. Görmezden gelmeye devam ettiğimiz uluslararası öğrencileri manşetine taşıyan gazete COVID-19’la mücadele sürecini ülkede geçiren yabancı uyruklu üniversite öğrencilerinin, temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta zorlandıklarını belirtti, açıklamaların birçoğu Türkçe olduğu için çoğu zaman neler olup bittiğini dahi anlayamadıklarını kaydetti.

Yenidüzen’in haberinin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık