AktüelGazedda'nın GündemiAcarer: Falyalı’nın elinin boşa düştüğü bir gerçek

Türkiyeli Gazeteci Erk Acarer, Başbakan Ersan Saner’in videolarının yayınlanması süreciyle ilgili tüm bildiklerini Pınar Barut ve Özgür Gazete‘ye anlattı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 21, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Türkiyeli Gazeteci Erk Acarer, Başbakan Ersan Saner’in videolarının yayınlanması süreciyle ilgili tüm bildiklerini Pınar Barut ve Özgür Gazete‘ye anlattı.

Halil Falyalı üzerinden kurulmuş bir oyun olduğunu düşünmediğini belirten Acarer, Peker’in işin başından beri kimse bunu çok görmese de ilişkileri bir noktaya getirmek ve helalleşmek istediğin ifade etti.

Acarer, “Falyalı bu videolarla ilgili bağlantılı olunan kişilerden sadece biri. Falyalı’nın elinin boşa düştüğü bir gerçek ve savcıların ve iddianamelerin gerektirdiği gibi cezaevinde kalabilseydi uzun süre içerden çıkamazdı ama soruşturmanın derinleştirileceği konusunda gelen bilgiler var” dedi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık