koronavirusAcapulco’daki kişilerin test sonucu negatif!

Sağlık Bakanlığı Acapulco Otel’de 14 günlük gözetim altında kalanlara gerekli testlerin yapıldığı ve sonuçlarının negatif olduğunu açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 6, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Sağlık Bakanlığı Acapulco Otel’de  14 günlük gözetim altında kalanlara gerekli testlerin yapıldığı ve sonuçlarının negatif olduğunu açıkladı.

Sağlık Bakanlığı’nın açıklaması şu şekilde: 

“Acapulco Otelde 14 günlük gözetim altında bulunan kişiler yarın öğlen saatlerinde otelden ayrılacaktır. Otelde gözetim altında kalanlara gerekli testler yapılmış ve sonuçları negatiftir. 

Ayrıca  Riverside Otel , Palm Beach Otel ve Güneş Residance’da kalan öğrencilerin testlerinin  bu gece saat 23.30 da sonuçlandırılmasının ardından gerekli açıklamalar Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli tarafından yapılacaktır.

Acapulco Otelde 14 günlük gözetim altında bulunan kişiler yarın öğlen saatlerinde otelden ayrılacaktır. Otelde gözetim altında kalanlara gerekli testler yapılmış ve sonuçları negatiftir.

Ayrıca Riverside Otel , Palm Beach Otel ve Güneş Residence’de kalan öğrencilerin testlerinin bu gece saat 23.30’da sonuçlandırılmasının ardından gerekli açıklamalar Sağlık Bakanı Dr Ali Pilli tarafından yapılacaktır.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık