MüzakerelerABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Cohen, Kıbrıs’ta Temaslarda Bulunuyor

ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı Jonathen Cohen, Kıbrıs’ta temaslarda bulunuyor. ABD Dışişleri Bakanlığı, ziyaretten bir gün sonra, çarşamba gününden beri Kıbrıs’ta temaslarda bulunmakta olan ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı, Kıbrıs, Yunanistan ve Türkiye sorumlusu Jonathan Cohen’in adada bulunduğunu doğrulandı. ABD Dışişleri Bakanlığın Sözcüsü konu üzerinde açıklamada bulunarak, “ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı Jonathan Cohen, sorumlu olan ülkeleri tanıtım ziyareti çerçevesinde dün...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 1, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı Jonathen Cohen, Kıbrıs’ta temaslarda bulunuyor.

ABD Dışişleri Bakanlığı, ziyaretten bir gün sonra, çarşamba gününden beri Kıbrıs’ta temaslarda bulunmakta olan ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı, Kıbrıs, Yunanistan ve Türkiye sorumlusu Jonathan Cohen’in adada bulunduğunu doğrulandı.

ABD Dışişleri Bakanlığın Sözcüsü konu üzerinde açıklamada bulunarak, “ABD Dışişleri Bakanlığı, Avrupa ve Avrupa-Asya Konularından sorumlu Bakan yardımcısı Jonathan Cohen, sorumlu olan ülkeleri tanıtım ziyareti çerçevesinde dün (çarşamba günü) Kıbrıs’a geldi. Ağustos ayında itibaren bu görevi üstlenen Cohen, Kıbrıs ziyareti sırasında hükümet ve BM yetkilileri ve toplumların liderleri ile görüşecek” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık