AktüelMüzakerelerABD Başkan Yardımcısı Biden Liderlerle Görüştü

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile bir telefon görüşmesi yaptı. Biden’in talebiyle gerçekleşen görüşme yaklaşık 20 dakika sürdü. Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Biden bu görüşmede, Kıbrıs Türk tarafının İsviçre’de sergilediği olumlu tavır ve gösterdiği liderlik nedeniyle Akıncı’ya teşekkür etti. Öte yandan Biden, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile de bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile bir telefon görüşmesi yaptı. Biden’in talebiyle gerçekleşen görüşme yaklaşık 20 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Biden bu görüşmede, Kıbrıs Türk tarafının İsviçre’de sergilediği olumlu tavır ve gösterdiği liderlik nedeniyle Akıncı’ya teşekkür etti.

Öte yandan Biden, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile de bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık