AktüelMüzakerelerABD Başkan Yardımcısı Biden, Liderlerle Görüştü

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Biden, Mont Pelerin’da gerçekleştirilen ve toprak kriterlerinde anlaşamayan taraflarla ilk kez temasda bulundu. Görüşmeyi Kıbrıs’ın kuzeyinde Cumhurbaşkanlığı twitterden duyururken, güneyde görüşmeyi sözcü Nikos Hristodulidis twitter hesabından duyurdu. NikosChristodoulides on Twitter NOW: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #US @VP Biden, #CyprusProblemTalks, #MontPelerin KKTCCumhurbaşkanlığı on Twitter Cumhurbaşkanı Akıncı, ABD Başkan Yardımcısı @VP Biden ile görüştü.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 23, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Biden, Mont Pelerin’da gerçekleştirilen ve toprak kriterlerinde anlaşamayan taraflarla ilk kez temasda bulundu.

Görüşmeyi Kıbrıs’ın kuzeyinde Cumhurbaşkanlığı twitterden duyururken, güneyde görüşmeyi sözcü Nikos Hristodulidis twitter hesabından duyurdu.

NikosChristodoulides on Twitter

NOW: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #US @VP Biden, #CyprusProblemTalks, #MontPelerin

KKTCCumhurbaşkanlığı on Twitter

Cumhurbaşkanı Akıncı, ABD Başkan Yardımcısı @VP Biden ile görüştü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık