AktüelMüzakerelerAB Yüksek Temsilcisi Mogherini, Liderlerle Görüştü

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis’le telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Mogherini, Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili liderlerle telefon görüşmesi gerçekleştirdi. NikosChristodoulides on Twitter Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and @FedericaMog, #CyprusProblemTalks Mogherini, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile dün akşam saatlerinde telefon görüşmesi gerçekleştirirken, Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile bugün öğle saatlerinde görüştü.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 25, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis’le telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Mogherini, Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili liderlerle telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

NikosChristodoulides on Twitter

Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and @FedericaMog, #CyprusProblemTalks

Mogherini, Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile dün akşam saatlerinde telefon görüşmesi gerçekleştirirken, Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ile bugün öğle saatlerinde görüştü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık