AktüelAB karşıtı partilerin üçte biri Avrupa Parlamentosu’nda yer almaya hazırlanıyor

Çeviri: Aycan Akcin Kaynak: Bloomberg Mayıs ayında yapılacak olan Avrupa Parlamentosu seçimleri, yasama organı tarihinde en önemlisi olacak; çünkü, Avrupa karşıtı partilerin meclis sandalyelerinin üçte birinden fazlasını kazanmaya hazır oldukları yapılan yeni bir çalışma sayesinde ortaya çıkarıldı. Bu hafta yayınlanması beklenen Avrupa Birliği Dış İlişkiler Konseyi’nin hazırladığı bir rapora göre, bu gruplar, özellikle Fransa’daki Emmanuel Macron gibi Avrupa ​​yanlısı siyasetçilerin desteklediği projeleri raydan çıkarmak için birlikte çalışma yapacaklar.  Sağ Kanada Dönüş 2019’da, radikal sağ kanadın...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 19, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Çeviri: Aycan Akcin

Kaynak: Bloomberg

Mayıs ayında yapılacak olan Avrupa Parlamentosu seçimleri, yasama organı tarihinde en önemlisi olacak; çünkü, Avrupa karşıtı partilerin meclis sandalyelerinin üçte birinden fazlasını kazanmaya hazır oldukları yapılan yeni bir çalışma sayesinde ortaya çıkarıldı.

Bu hafta yayınlanması beklenen Avrupa Birliği Dış İlişkiler Konseyi’nin hazırladığı bir rapora göre, bu gruplar, özellikle Fransa’daki Emmanuel Macron gibi Avrupa ​​yanlısı siyasetçilerin desteklediği projeleri raydan çıkarmak için birlikte çalışma yapacaklar. 

Sağ Kanada Dönüş

2019’da, radikal sağ kanadın 132 koltuk veya %19luk bir dilimi tutması beklenmektedir

Aşağıdaki tabloda siyah ile gösterilenler Avrupa Parlamentosu 2019 yılı tahmini koltuk sayısı’ ve kırmızı ile gösterilenler Avrupa Parlimentosu 2018 yılındaki durum, Dış İlişkiler Avrupa Konseyi Anket Anketi Tahminleri:

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

pastedGraphic_2.png

AB Karşıtı Dalga2019’da, AB’ye uzak muhafazakar kesimin 65 koltuk veya %9luk bir dilimi tutması beklenmektedir.

Aşağıdaki tabloda siyah ile gösterilenler Avrupa Parlimentosu 2019 yılı tahmini koltuk sayısı’ ve kırmızı ile gösterilenler Avrupa Parlimentosu 2018 yılındaki durum, Dış İlişkiler Avrupa Konseyi Anket Anketi Tahminleri:

pastedGraphic_3.png

pastedGraphic_4.png

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık