koronavirus90 asker daha geldi!

Mağusa Limanı'na yolcu gelişi devam ediyor. Bugün, Mağusa Limanı üzerinden Kıbrıs'a 90 asker daha geldi. Ayrıca gelenlerin arasında bir de sivil olduğu öğrenildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 8, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa Limanı’na yolcu gelişi devam ediyor. Bugün, Mağusa Limanı üzerinden Kıbrıs’a 90 asker daha geldi. Ayrıca gelenlerin arasında bir de sivil olduğu öğrenildi.

Bakanlar Kurulu kararıyla Kıbrıs’ın kuzeyine yolcu gelişi tamamen yasaklanmasına rağmen, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı askerlerin adaya gelişi sürüyor. GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgide, bugün Kıbrıs’ın kuzeyine Mağusa Limanı üzerinden 90 askerin daha geldiği öğrenildi. Öte yandan, bir de sivil vatandaşın Mağusa’ya geldiği kaydedildi. Girne Limanı’na ise bugün 9 sivil geldiği belirtildi.

Edinilen bilgide, askerlerin adaya geldiği anda, askeri araçla teslim alındığı ve karantinaya alındığı da bildirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık