AktüelGazeddapod8 Mart özel yayını: Erkeklerle erkekliğin yıkımı üzerine

Kazananlar Kulübü 8 Mart özel programı ile yayında… Nuri Sılay, Mustafa Öngün, Hakan Çoban, Fezel Nizam ile Hatice Cabacaba tarafından sıkıştırılıyor… Kazananlar kulübü 2 bölüm halinde yayınlanacak 8 mart’a özel programında marley 🙂 mustafa öngün, nuri silay ve hakan çoban ile birlikteydi. Erkeklik, kadın hakları, erkek şiddeti ve kadın cinayetleri gibi bir çok konuda ne konuşuldu?! geçmişten günümüze yaşanan hangi deneyimler konu konuyu açarken ortaya döküldü?! Marley hayvanlar aleminden konuya ilişkin hangi tespitlerle geceye damgasını...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 7, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kazananlar Kulübü 8 Mart özel programı ile yayında…

Nuri Sılay, Mustafa Öngün, Hakan Çoban, Fezel Nizam ile Hatice Cabacaba tarafından sıkıştırılıyor…

Kazananlar kulübü 2 bölüm halinde yayınlanacak 8 mart’a özel programında marley 🙂 mustafa öngün, nuri silay ve hakan çoban ile birlikteydi.
Erkeklik, kadın hakları, erkek şiddeti ve kadın cinayetleri gibi bir çok konuda ne konuşuldu?! geçmişten günümüze yaşanan hangi deneyimler konu konuyu açarken ortaya döküldü?!
Marley hayvanlar aleminden konuya ilişkin hangi tespitlerle geceye damgasını vurdu?!
Kadın hareketini fazla kadın kadına ya da çok sert bulan erkek zihniyeti alıngan bir “aslan” tribi midir? Başka yolu var mıdır? Yoksa empati yapma vakti cinsiyet değiştirmek için kapıyı mı çalıyor?!
Bu sefer ne içildi?!

Erkeklerle erkekliğin yıkımı üzerine…

Spreaker

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/kazananlar-1_1

Spotify

Kazananlar Kulübü – 8 Mart Özel Programı (1. Bölüm)

Kazananlar Kulübü – 8 Mart Özel Programı (1. Bölüm)

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık