AktüelGazeddapod8 Mart özel yayını 2. Bölüm

Nuri Sılay, Mustafa Öngün, Hakan Çoban, Fezel Nizam ile Hatice Cabacaba tarafından sıkıştırılıyor… Kazananlar kulübü 2 bölüm halinde yayınlanacak 8 mart’a özel programında marley mustafa öngün, nuri silay ve hakan çoban ile birlikteydi. Erkeklik, kadın hakları, erkek şiddeti ve kadın cinayetleri gibi bir çok konuda ne konuşuldu?! geçmişten günümüze yaşanan hangi deneyimler konu konuyu açarken ortaya döküldü?! Marley hayvanlar aleminden konuya ilişkin hangi tespitlerle geceye damgasını vurdu?! Kadın hareketini fazla kadın kadına ya da çok...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 8, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Nuri Sılay, Mustafa Öngün, Hakan Çoban, Fezel Nizam ile Hatice Cabacaba tarafından sıkıştırılıyor…

Kazananlar kulübü 2 bölüm halinde yayınlanacak 8 mart’a özel programında marley 🙂mustafa öngün, nuri silay ve hakan çoban ile birlikteydi.
Erkeklik, kadın hakları, erkek şiddeti ve kadın cinayetleri gibi bir çok konuda ne konuşuldu?! geçmişten günümüze yaşanan hangi deneyimler konu konuyu açarken ortaya döküldü?!
Marley hayvanlar aleminden konuya ilişkin hangi tespitlerle geceye damgasını vurdu?!
Kadın hareketini fazla kadın kadına ya da çok sert bulan erkek zihniyeti alıngan bir “aslan” tribi midir? Başka yolu var mıdır? Yoksa empati yapma vakti cinsiyet değiştirmek için kapıyı mı çalıyor?!
Bu sefer ne içildi?!

Erkeklerle erkekliğin yıkımı üzerine…

Spreaker:

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/kaznaanlar-2_1

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık