Politika7 İşçi Sendika Üyesi Oldukları Gerekçesiyle Telefon Mesajıyla İşten Durduruldu!

CAS’ta (Cyprus Airways Services) DEV-İŞ’e bağlı EMEK-İŞ’e üye oldukları ve sendika toplantısına katıldıkları gerekçesi ile telefon mesajı ile 7 işçi hafta sonu itibariyle CAS yönetimi tarafından işten durduruldu. DEV-İŞ Basın Bürosu’ndan yapılan açıklama şöyle: CAS’ta (Cyprus Airways Services) sendikamız DEV-İŞ’e bağlı EMEK-İŞ’e üye oldukları ve sendika toplantısına katıldıkları gerekçesi ile telefon mesajı ile 7 işçi hafta sonu itibariyle CAS yönetimi tarafından işten durdurulmuştur. Sendikalaştıklarından dolayı işten atılan işçilerle ilgili olarak yarın (28 Kasım Pazartesi) saat...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 27, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

CAS’ta (Cyprus Airways Services) DEV-İŞ’e bağlı EMEK-İŞ’e üye oldukları ve sendika toplantısına katıldıkları gerekçesi ile telefon mesajı ile 7 işçi hafta sonu itibariyle CAS yönetimi tarafından işten durduruldu.

DEV-İŞ Basın Bürosu’ndan yapılan açıklama şöyle:

CAS’ta (Cyprus Airways Services) sendikamız DEV-İŞ’e bağlı EMEK-İŞ’e üye oldukları ve sendika toplantısına katıldıkları gerekçesi ile telefon mesajı ile 7 işçi hafta sonu itibariyle CAS yönetimi tarafından işten durdurulmuştur.

Sendikalaştıklarından dolayı işten atılan işçilerle ilgili olarak yarın (28 Kasım Pazartesi) saat 11’de Ercan’daki CAS Genel Müdürlüğü önünde basın açıklaması ve oturma eylemi gerçekleştireceğiz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık