koronavirus54 kişi sokağa çıkma yasağını ihlâl etti

Sokağa çıkma yasağı kapsamında; 13 - 14 Nisan (saat 06.00’ya kadar) ülke genelinde polis tarafından yapılan denetimlerde; 47 kişinin kısmi, 7 kişinin ise gece saat 21.00’den sonra olmak üzere toplam 54 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 14, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Sokağa çıkma yasağı kapsamında; 13 – 14 Nisan (saat 06.00’ya kadar) ülke genelinde polis tarafından yapılan denetimlerde; 47 kişinin kısmi, 7 kişinin ise gece saat 21.00’den sonra olmak üzere toplam 54 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği bildirildi.

Polis açıklamasında, bir işyerinin de yasağa rağmen açık bulunduğu belirtilerek, bahse konu şahısların tutuklandığı kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..