koronavirus5 yeni vaka, 2’si yerel

Sağlık Bakanı Ali Pilli, son 24 saatte 1170 test yapıldığını ve 5 pozitif vakaya rastlandığını açıkladı. Pilli, 21 kişinin de taburcu edildiğini kaydetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 29, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanı Ali Pilli, son 24 saatte 1170 test yapıldığını ve 5 pozitif vakaya rastlandığını açıkladı. Pilli, 21 kişinin de taburcu edildiğini kaydetti.

Sağlık Bakanı Ali Pilli, yazılı açıklamasında, vakalardan ikisinin havayoluyla KKTC’ye geldiğini, birinin de daha önce tespit edilen vakaların temaslıları olduğu ve bu süre içerisinde gözetim altında tutulduklarını belirtti. Pilli, 2 kişinin ise yerel vaka olduğunu ve temaslı takibinin yapıldığını belirtti.

Bugün itibariyle Covid-19 genel durumu şöyle:

“Bugün yapılan test sayısı 1170. Bugün saptanan pozitif vaka sayısı 5. Ülke dışından gelen vakalar 2. Karantinada pozitifleşen temaslı vakalar 1. Yerel vakalar 2. İyileşip bugün taburcu edilen vaka sayısı 21. Yapılan toplam test sayısı 167 bin 580. Toplam vaka sayısı 757. İyileşip toplam taburcu edilen vaka sayısı 625. Tedavisi devam eden vaka sayısı 128. Pandemi Merkezindeki hasta sayısı 29. Pandemi Otellerinde takip edilen vaka sayısı 99. Toplam kaybedilen hasta sayısı 4. Yoğun bakımda yatan hasta yok.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık