AktüelGazedda'nın GündemiKaraca’nın doğum gününü kutlayanlar arasında Tatar da var

Suç örgütü lideri Sedat Peker‘in, ABD‘de tutuklanan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz‘ın Audi8 marka araç hediye ettiğini ve hakkındaki gerçekleri açıklayacağını söylediği Korkmaz Karaca‘nın atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar‘ın da arkadaşı olduğu ortaya çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 27, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Suç örgütü lideri Sedat Peker‘in, ABD‘de tutuklanan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz‘ın Audi8 marka araç hediye ettiğini ve hakkındaki gerçekleri açıklayacağını söylediği Korkmaz Karaca‘nın atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar‘ın da arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Tatar: Arkadaşım Korkmaz doğum günün kutlu olsun

Eski CHP‘li, şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi AK Partili Korkmaz Karaca‘nın ismi Sedat Peker’in iddiaları ile gündeme geldi.

Peker Karaca’nın Sezgin Baran Korkmaz’ın hediye ettiği Audi8 ile gezdiğini yazmış, Karaca da bunu doğrulamıştı.

Korkmaz Karaca ile ilişkisi yakın olan sadece Sezgin Baran Korkmaz değil. Tatar’ın da Karaca ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Karaca’nın 2019 yılında 41’inci doğum gününü kutlayanlar arasında bakın kimler var?

Videosu için TIKLAYIN

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık