AktüelKıbrıs SorunuMüzakereler3 Garantör Ülkeden New York Buluşması

Britanya, Kıbrıs ile ilgili üç garantör ülkenin katılımıyla gayri resmi üçlü bir toplantıya ev sahipliği yapacak. Kıbrıs Haber Ajansı’nın diplomatik kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Britanya Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt ve Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu BM’deki Britanya Daimi Temsilciliğinde saat 13.00’de (yerel saatle) yapılacak çalışma yemeğinde bir araya gelecekler.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 25, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Britanya, Kıbrıs ile ilgili üç garantör ülkenin katılımıyla gayri resmi üçlü bir toplantıya ev sahipliği yapacak.

Kıbrıs Haber Ajansı’nın diplomatik kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, Britanya Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt ve Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu BM’deki Britanya Daimi Temsilciliğinde saat 13.00’de (yerel saatle) yapılacak çalışma yemeğinde bir araya gelecekler.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık