koronavirus3. dünya ülkesi vatandaşlarını öldürüp sabun da yapalım mı?

Koronavirüs salgının ortaya çıkmasıyla birlikte faşistler de saklandıkları inlerinden teker teker ortaya çıkmaya başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 26, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Koronavirüs salgının ortaya çıkmasıyla birlikte faşistler de saklandıkları inlerinden teker teker ortaya çıkmaya başladı.

Birkaç gündür Başbakan Ersin Tatar’ın devam eden nefret söylemlerine Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz de katıldı.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz Diyalog TV’de katıldığı bir TV programında, Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşayan 3. Dünya ülke vatandaşları ile ilgili olarak, şunları söyledi:

“En azından devlet çıkıp demesi lazımdır ben buraya telli bir alan, askeri bir bölge yapıyorum, bütün yabancıları topluyorum, çadır kent oluşturuyorum bunun içine koyuyorum bunlara sabah, öğlen, akşam yiyeceklerini vereceğim. Bunları ben kontrol altında tutacağım. Böyle bir önlem de yok! Bunu toplum içinde başıboş gezen bir topluluk yaratılmaya çalışılıyor. Bu büyük bir tehlikedir.”

Sayın Deniz’e sormak istiyoruz. Bu vatandaşları, gaz odalarında öldürüp sabun da yapalım mı?

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..