AktüelPolitika27 yaşında Merkezi Cezaevi’nde hayatını kaybetti

Merkezi Cezaevi’nde, 27 yaşındaki bir mahkumun, uyuşturucu kullanması sonucu hayatını kaybettiği bildirildi. Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklama şöyle: “25.5.2019 tarihinde, saat 12:30 sıralarında, Merkezi Cezaevinde hükümlü tutuklu olarak bulunan Mithat Can Çalık (E-27), kalmakta olduğu koğuş içerisinde rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 15:10’da yaşamını yitirmiştir. Mithat Can Çalık’ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacaktır. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.”  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 25, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık
Merkezi Cezaevi’nde, 27 yaşındaki bir mahkumun, uyuşturucu kullanması sonucu hayatını kaybettiği bildirildi.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklama şöyle:
“25.5.2019 tarihinde, saat 12:30 sıralarında, Merkezi Cezaevinde hükümlü tutuklu olarak bulunan Mithat Can Çalık (E-27), kalmakta olduğu koğuş içerisinde rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 15:10’da yaşamını yitirmiştir. Mithat Can Çalık’ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacaktır. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.”

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..