AktüelEkonomi PolitikPolitika22 Ocak olaylarının yıl dönümünde Afrika önünde açıklama

Basın Emekçileri Sendikası, 22 Ocak 2018’de Afrika Gazetesi önünde düzenlenen saldırıların yıl dönümünde bir basın açıklaması okuyacak. Açıklama şöyle: 22 Ocak 2019 Salı günü saat 13:00’da, bundan bir yıl önce ifade özgürlüğüne karşı yapılan linç girişimine tepki koymak ve basın özgürlüğüne sahip çıkmak için Afrika Gazetesi önünde basın açıklaması yapacağız. Bu topraklara yasakların değil özgürlüklerin gelmesi için mücadele veren bizler, tüm ilerici insanlarımızı Salı günü saat 13:00’da Afrika Gazetesi önünde olmaya davet ederiz. Bu mücadele ve...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 21, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Basın Emekçileri Sendikası, 22 Ocak 2018’de Afrika Gazetesi önünde düzenlenen saldırıların yıl dönümünde bir basın açıklaması okuyacak. Açıklama şöyle:

22 Ocak 2019 Salı günü saat 13:00’da, bundan bir yıl önce ifade özgürlüğüne karşı yapılan linç girişimine tepki koymak ve basın özgürlüğüne sahip çıkmak için Afrika Gazetesi önünde basın açıklaması yapacağız.

Bu topraklara yasakların değil özgürlüklerin gelmesi için mücadele veren bizler, tüm ilerici insanlarımızı Salı günü saat 13:00’da Afrika Gazetesi önünde olmaya davet ederiz.

Bu mücadele ve bu davet bizim…

Saygılarımızla;

Basın Emekçileri Sendikası

Yönetim Kurulu (a)

Ali Kişmir

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..