AktüelKentPolitika20’den fazla örgüt İmar Planı ve emirname ile ilgili ortak basın toplantısı yapıyor

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 2, 2019
Djumba Hotel & Cafe

20’den fazla örgüt Mağusa, İskele, Yeniboğaziçi İmar Planı ve emirname ile ilgili ortak basın toplantısı yapıyor…

Çarşamba günü (yarın) Kıbrıs Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği’nde düzenlenecek olan toplantı saat 10’da başlayacak.

Toplantı ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

Bizler bir süredir bir araya gelmiş ve bölgemiz için bazı çalışmalarda bulunan yirmiden fazla çevreye duyarlı Sivil Toplum Örgütü olarak, 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü, saat 10.00’da basın toplantısı düzenleyeceğiz. Basın toplantısında devam eden Mağusa, İskele, Yeniboğaziçi İmar Planı çalışmaları ve bölgeyi kapsayan Emirname ile ilgili tespit ettiğimiz sorunları ve çözüm önerilerini paylaşacağız. Basın toplantımıza katılımınızı umar, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Basın toplantısında arzu ettiğiniz taktirde sorularınıza da cevap verilecektir. Yer: Kıbrıs Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği Konferans Salonu 1, Şht. İbrahim Ali Sokak, Çağlayan, Lefkoşa, Kıbrıs (Yenicami Ağdelen Kulübü Yanı)

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©