koronavirus200 kişilik kısıtlama 250’ye yükseltildi

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi, geçtiğimiz hafta düğünlerle ilgili aldığı 200 kişilik kısıtlama kararını 250’ye yükseltti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 29, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi, geçtiğimiz hafta düğünlerle ilgili aldığı 200 kişilik kısıtlama kararını 250’ye yükseltti. 

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi yeni kararlarını açıkladı. Komite, geçtiğimiz hafta 200 kişi ile sınırlandırdığı düğün tebriğini 250 kişiye yükseltti. Yapılan değişiklikler şöyle: 

– İngiltere (United Kingdom) ülkesinden gelecek olan aşılı kişiler,  31.08.2021 tarihine kadar karantina uygulaması olmaksızın ülkeye giriş yapabileceklerdir.  Belirtilen tarihte yeniden değerlendirme yapılacaktır. 

-Son doz aşısını yapan kişiler, son doz tarihinden 14 gün sonra aşılı kişi olarak değerlendirilecektir. 

-Bar ve clubların alan büyüklüğü ne olursa olsun 250 kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecektir. Aşısız kişi alınmayacaktır. 

– Toplu yapılacak dans, tören,müzik, konser vb gösterileri açık alanlarının büyüklüğü ne olursa olsun 250 kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecektir.

-Düğün alanların büyüklüğü ne olursa olsun 250 kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecektir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık