AktüelPolitika16 insan yakalandı: İşverenlere dokunan yok!

Polis Genel Müdürlüğü, 20-21 Ağustos tarihler arasında 3 ayrı bölgede yaptığı denetimlerde, ülkede izinsiz ikamet eden 16 kişiyi tutukladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 21, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Polis, 20-21 Ağustos tarihleri arasında, suçla operasyonel mücadele çalışmaları kapsamında 3 ayrı bölgede gerçekleştirilen denetimler sonucu 16 kişiyi tutukladı.

Polis açıklamasında tutuklananların KKTC’de izinsiz ikamet ettikleri tespit edilirken, Lefkoşa’da 2, Güzelyurt’ta 5, Girne’de 9 olmak üzere toplam 16 kişinin tutuklandığı belirtildi.

İşverenlere yine dokunulmadı

Polis sokaklarda başlattığı insan avına devam edip onlarca kişiyi sınır dışı ederken, hala bu insanları adaya getiren işveren ve insan taciri şebekelerine dokunmadı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık