AktüelKıbrıs SorunuPolitika15 binin üzerinde Kıbrıslı Türk başvuru yaptı

Elias Demetriou: 15 binin üzerinde Kıbrıslı Türk oy verip vermeyeceğini öğrenmek için başvuru yaptı AKEL Yeniden Yakınlaşma Bürosu Koordinatörü Elias Demetriou, Yenidüzen’den Derya Beyatlı’ya yaptığı açıklamada, 15 binin üzerinde Kıbrıslı Türk oy verip vermeyeceğini öğrenmek için başvuru yaptığını ifade etti. Demetriou ayrıca bir Kıbrıslı Türk’ün seçilmesi durumunda aşırı sağın söyleminin zemin kaybedeceğini de söyledi. Niyazi Kızılyürek’in adaylar arasında en popüler isimlerden birinin olduğunu kaydeden Demetriou, 26 Mayıs’ta tarihi bir şansımız var. Birlikte ortak bir mesaj gönderebiliriz” dedi....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 24, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Elias Demetriou: 15 binin üzerinde Kıbrıslı Türk oy verip vermeyeceğini öğrenmek için başvuru yaptı

AKEL Yeniden Yakınlaşma Bürosu Koordinatörü Elias Demetriou, Yenidüzen’den Derya Beyatlı’ya yaptığı açıklamada, 15 binin üzerinde Kıbrıslı Türk oy verip vermeyeceğini öğrenmek için başvuru yaptığını ifade etti.

Demetriou ayrıca bir Kıbrıslı Türk’ün seçilmesi durumunda aşırı sağın söyleminin zemin kaybedeceğini de söyledi.

Niyazi Kızılyürek’in adaylar arasında en popüler isimlerden birinin olduğunu kaydeden Demetriou, 26 Mayıs’ta tarihi bir şansımız var. Birlikte ortak bir mesaj gönderebiliriz” dedi.

Yenidüzen’in röportajını okumak için tıklayınız:

http://www.yeniduzen.com/elias-demetriou-oy-kullanacak-kibrisli-turklerin-sayisi-cok-onemli-115379h.htm

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©