koronavirus13 hastanesi çalışanı ve üslerden bir kişinin testi pozitif çıktı

Devlet Sağlık Hizmetleri Kurumu Sözcüsü Charalambos Charilaou yaptığı açıklamada, toplam 5.850 örnekten 13’ünün pozitif çıktığını bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 13, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Devlet Sağlık Hizmetleri Kurumu Sözcüsü Charalambos Charilaou yaptığı açıklamada, toplam 5.850 örnekten 13’ünün pozitif çıktığını bildirdi.

Athalassa Psikiyatri Hastanesi dâhil Lefkoşa Genel Hastanesi’nde yapılan 2.509 testten 5’inin sonucu pozitif çıktı.

Baf Genel Hastanesi’nden toplanan 477 örnekten 6’sı da pozitif oldu. Larnaka Genel Hastanesi’nde yapılan 663 testten 1’i pozitif sonuç verirken Akaki Sağlık Merkezi’ndeki 1 kişide de pozitif vaka tespit edildi.

Makarios Hastanesi’nde yapılan 470, Limasol Genel Hastanesi’nde yapılan 1172, Trodos Hastanesi’nde yapılan 152 ve Mağusa Genel Hastanesi’nde yapılan 407 testten pozitif sonuç çıkmadı. 

Adadaki Britanya Egemen Üslerinde yapılan koronavirüsü testlerinde de bir personelde COVID-19 vakası tespit edildiği, bununla üslerdeki vaka sayısının 11’e yükseldiği belirtildi. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık