AktüelEkonomi Politik1,2 milyon TL’lik usulsüzlüğü Bakanlar Kurulu’nda aklayacaklar

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) Yönetim Kurulu’nun YDP’li üyesi Ömer Çete ve YDP’li Başkanı Turan Büyükyılmaz, ihaleye çıkmadan usule aykırı olarak Tüfekçi Ltd’ye 1,2 milyon TL’lik iş yaptırdı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı durumu aklamak için devreye girdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 8, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) Yönetim Kurulu’nun YDP’li üyesi Ömer Çete ve YDP’li Başkanı Turan Büyükyılmaz, ihaleye çıkmadan usule aykırı olarak Tüfekçi Ltd’ye 1,2 milyon TL’lik iş yaptırdı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı durumu aklamak için devreye girdi.

Özgür Gazete’nin haberine göre, Türkiye’den Kıb-tek’e hibe edileceği söylenen ve daha sonra yükse bir meblağ ile (Senelik 1 milyon Dolar) kiralayacağımızın anlaşıldığı 2 adet gaz tribünün alt yapı işinde yapılan usulsüzlüğün üstü örtülmeye çalışılıyor.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık