AktüelTemasPolitis ve Yenidüzen’den Ortak Başlık: “Μαζί μπορούμε – Başarabiliriz”

Kıbrıs’ın güneyinde yayınlanan Politis Gazetesi ile Kıbrıs’ın kuzeyinde yayınlanan Yenidüzen Gazetesi bugün ilk sayfalarında ortak başlık ve fotoğraf kullandılar. “Politis” ve “Yenidüzen” gazetelerinin bugünkü manşatlerinde, dün akşam Ledra Palace’daki Çetinkaya sahasında gerçekleştirilen iki toplumlu etkinlik ile ilgili haberi, ortak fotoğraf ve “Μαζί μπορούμε – Başarabiliriz» başlığı altında verildi. Her iki gazetenin iç sayfalarında etkinlik hakkında kendi haberleri yer alırken, ortak amacı, ortak mesajı ve ortak umudu olan bu etkinliğin haberini aynı başlık ve aynı fotoğrafla yayınlamaya karar...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 11, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın güneyinde yayınlanan Politis Gazetesi ile Kıbrıs’ın kuzeyinde yayınlanan Yenidüzen Gazetesi bugün ilk sayfalarında ortak başlık ve fotoğraf kullandılar.

“Politis” ve “Yenidüzen” gazetelerinin bugünkü manşatlerinde, dün akşam Ledra Palace’daki Çetinkaya sahasında gerçekleştirilen iki toplumlu etkinlik ile ilgili haberi, ortak fotoğraf ve “Μαζί μπορούμε – Başarabiliriz» başlığı altında verildi.

Her iki gazetenin iç sayfalarında etkinlik hakkında kendi haberleri yer alırken, ortak amacı, ortak mesajı ve ortak umudu olan bu etkinliğin haberini aynı başlık ve aynı fotoğrafla yayınlamaya karar verdiler. Aynı zamanda, bu şekilde, Medya düzeyinde de Kıbrıslı Rum ve Kıbrıslı Türk gazetecilerinin arasında işbirliğinin mümkün olduğu mesajını göndermek istediler.

Politis Gazetesi, iki gazetenin, yaklaşık bir yıl önce başlayan ve yazı, bilgi ve fotoğraf alışverişi, ortak etkinlikler ve ortak temalar içeren işbirliğini geliştirdiğine dikkat çekti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık