AktüelGazeddapodHangi İnsan Hakları?“Hangi İnsan Hakları?” başlıyor

Gazeddapod, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Büyü Programı desteğiyle ‘Hangi İnsan Hakları’ başlığı ile podcast programı başlatıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 28, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Gazeddapod, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Büyü Programı desteğiyle ‘Hangi İnsan Hakları’ başlığı ile podcast programı başlatıyor.

Kıbrıs’ın ilk Podcast mecrası olan GazeddaPod, yeni bir projeye başlıyor. AB’nin finanse ettiği ‘Sivil Büyü” programının sağladığı destekle başlayacak olan programda, Türkçe ve İngilizce dillerinde, insan hakları temelinde farklı konuları ele alacak.

Podcast ekibine katılmak ve insan hakları özelinde siz de podcast programı yapmak isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

İnsan hakları temalı podcast programları, Spreaker üzerinden yayınlanacak ve programlara, GazeddaKıbrıs’ın web sitesinde de erişilebilecektir.

NOT: Bu Podcast programı, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Büyü Programı desteğiyle hazırlanmıştır. İçerik tamamıyla GazeddaKıbrıs’ın sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.

Programlara erişebilmek için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft